tomaszkryk.pl

tomaszkryk.pl

Jasnowidzenie a kosciol katolicki

Jasnowidzenie a kosciol katolicki

5 najbardziej popularne miejsca warte uwagi w Rzymie

Zwiedzając Rzym to nie tylko muzea i zabytki, chociaż te odgrywają dużą rolę w każdej wizyty.

Istnieje wiele ciekawych rzeczy do zrobienia w Rzymie, które niekoniecznie wiążą muzea i Oto pięć z najlepszych, w przypadkowej kolejności.

3D Rewind Rome – lekcja historii i Wirtualna wizyta

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Wizyta rozpocznie się z objazdem pseudo-archeologicznych [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] przez niektórych dawnych przejściach, a kończy w odtworzeniu szczątków, które zostały znalezione pod Koloseum. To ustawia scenę dla pierwszego filmu multimedialnego odtwarzając atmosferę w komórkach posiadających Gladitorial tuż przed bitwą.

Jasnowidzenie a kosciol katolicki

Następnie, nie jest imponujący filmu 3D, który skutecznie odbudowuje Rzym, jak to było, a następnie prowadzi użytkownika poprzez zwiedzanie wszystkich miejsc w ciągu dnia. Jest też zabawny fabuła, która utrzymuje uwagę publiczności – nawet dzieci pozostawały zachwycił.

Końcowa część doświadczenie jest częścią przebrania zabawy i niepełnym lekcję historii. Personel jest kompetentny, ciekawe i zachować to lekki i zabawny. Zalecana.

Capitolini i zadziwiający widok Forum starożytnego

Kompleks Muzeum Capitolini zawiera rzeźbę, sztukę, starożytne ruiny, historycznie ważnych nagrobki, i jest to świetny sposób, aby uzyskać przegląd wszystkiego Roman.

Jasnowidzenie a kosciol katolicki

Jest ona rozłożona na kilka pałaców, rozmieszczone wokół placu zaprojektowanego przez Michała Anioła i oferuje kryte i odkryte obszary o urzekających zabytków starożytnego Rzymu.

Jednak jedna wyróżniać część wizyty jest przegląd wysoki poziom starożytnego Forum Romanum. Capitolini jest powyżej Forum, i patrząc w dół, a po nim, w Koloseum w oddali, jest niesamowitym przeżyciem.

Wizyta na Plac Świętego Piotra i Bazyliki

Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska nie są dla każdego – są zatłoczone i spędzić jedną minutę przed każdym dziełem sztuki w kolekcji zajęłoby 10 lat!

Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]