tomaszkryk.pl

tomaszkryk.pl

Czym zajmuje sie bioenergoterapia

Czym zajmuje sie bioenergoterapia

Czy Twoje Projekty upadających powodu Dynamika grupy

„Jeśli pracujesz w dużej grupie, walczysz ludzką naturę.”

Tak twierdzi Nathan Zook w niedawnym artykule dla 37 sygnałów. W istocie, badania wykazały, że najbardziej skuteczne i wydajne grupy projektowe są zwykle w zakresie od 8 do 14 osób.

Odnosząc się do raportu na temat książki biznesu pisarza Antony Jay, The Corporation Człowiek, Zook mówi, że ideałem grupie historycznie oscylował wokół tego, co Jay nazywa „dziesięć-group”. Jabłko nazywa te grupy „zespoły 2-pizzy”, co oznacza, że ??cały zespół może być zasilany z dwóch pizz – większość swoich najlepszych produktów były wynikiem zespołach 2-pizzy. W grupie tej wielkości, decyzje są podejmowane http://talonnabalon.com.pl/oferta/balony/nadruki szybko i zbiorowo, wysiłek jest równomiernie rozłożona i działania są bardzo mobilne i szybko zwrotny.

Niech grupa uzyskać większe niż to, jednak, i to dostaje niewygodne. Decyzje muszą być formalnie omówione w serii spotkań, jako członkowie większej grupy są często z pętli. Niektórzy członkowie mogą osłabnąć lub mieć ich głosy zagłuszone przez innych, bardziej charyzmatycznych członków. Ostatecznie większe grupy przechodzą do klik i innych podgrupach jak dynamiczna grupa stara się wyrównać się wokół ideału, spowalniając pracę i stymieing postępy.

Czym zajmuje sie bioenergoterapia

Niezależnie od tego czy prowadzi zespół projektowy w pracy, organizuje komisję kościelną lub rozpoczynając polityczny grupy działania, należy utrzymać tę dynamikę na uwadze przy wyborze swojego zespołu. Ale co to jest dokładnie, który sprawia, że ??dziesięć grupę taką skuteczną rozmiar? I w jaki sposób można z powodzeniem personelu swój zespół za optymalny?

Oto kilka czynników, należy być świadomym:

Wartość poszczególnych wkładów.

Grupy w idealnym zakresie zachęcić wszystkich do wniesienia wkładu, a składki te pozwalają być potężny i tworzyć prawdziwe rezultaty.
Artykuł dzięki: http://www.domyzbali-krakow.pl