tomaszkryk.pl

tomaszkryk.pl

Czy tatuaze z henny szkodza zdrowiu

Czy tatuaze z henny szkodza zdrowiu

Utrzymanie władzy i odpowiedzialności.

Ponieważ każdy ma głos i ciągnie ich wagi w małej grupie, rzeczy są bardziej skłonni do zrobienia. A ponieważ nikt nie może powiedzieć, że nie zostały w pełni zaangażowany (wiarygodnego zaprzeczenia), decyzje są bardziej prawdopodobne, aby być etyczne i dźwięk. Przy większej grupie, jednak rozpędu często marnowane na kwestie grupa konflikty, biurokracja i planowania. Dodatkowo, ponieważ większe grupy umożliwić większą anonimowość i odległości, organ może być "delegowany" do dyfuzji odpowiedzialności lub przesunięcie winy w przypadku awarii.

Zwiększona kreatywność.

Mniejsze grupy oferują więcej czasu na indywidualne wejścia, co zwiększa szanse, że ktoś będzie oferował nowy lub nowatorski wgląd które mogą znacznie poprawić projekt. Ponadto, ponieważ mniejsze grupy obligacji pełniej, członkowie często czują się bezpieczniej w oferowaniu off-the-wall lub potencjalnie kontrowersyjne pomysły, wiedząc, że oni mają mniej ludzi do przekonania, i że są one skierowane przyjazny tłum. W dużych grupach, dostając sygnał z każdego oznacza, że ??nikt producent elementów kutych nie ma czasu, aby przyczynić się więcej niż minimum. Plus, jest więcej ludzi do pomocy i uzyskać zgodę. Dlatego pomysły mają tendencję do rozliczenia wokół najmniejszego wspólnego mianownika - współpracownicy nie mogą sobie pozwolić na nikogo obrażać lub utworzyć kontrowersje, albo ryzykować zawetował. Dlatego pomysły i decyzje są gwarancją mierny.

Tworzenie zespołu projektowego gładkim bieganie czy inne grupy działania jest niezbędna przywództwa umiejętności. Choć wymaga praktyki i znajomości, aby wybrać najlepszych ludzi dla danego zadania, utrzymując koncepcję zespołu 2-pizza w umyśle będzie przejść długą drogę, aby zapewnić, że zespoły tworzone są wydajne i skuteczne, i pomóc zbudować rekord udanej lidera zespołu.

Artykuł dzięki: