tomaszkryk.pl

tomaszkryk.pl

Osoby majace posiadać zdolnosc jasnowidzenia

Osoby majace posiadać zdolnosc jasnowidzenia

5 Wspólne Inspekcja mity

Mit 1: Nie ma istotnej różnicy między inspektorów domu

Prawda: Doświadczenie, wiedza i staranność różnić od inspektora do inspektora. Osoba nie jest zakwalifikowane jako inspektor do domu tylko dlatego, że on lub ona twierdzi, tytuł-a nawet jeśli są certyfikowane; W rzeczywistości, niektóre stany nie wymaga nawet, że inspektor ma licencji.roboty żelbetowe Dlatego ważne jest, aby zrobić swoją pracę domową przy ocenie inspektorów domu. Pamiętaj, aby odwiedzić ich stronę internetową, a także dać im zaproszenie do rozmowy. Zapytaj o jakie usługi dostarczania i jak duże doświadczenie mają w tej branży. Sprawdź ich stronę internetową przykładowy raport, dzięki czemu można wiedzieć, jaki rodzaj raportu oczekiwać. Nie wszyscy inspektorzy domu są sobie równe i to klientowi zrobić swoje badania i znaleźć dobry.

Osoby majace posiadać zdolnosc jasnowidzenia

Mit 2: inspektor domu szuka wyłącznie dla sprzedającego lub Realtor

Prawda: Podstawowym obowiązkiem inspektora domu jest, aby zwrócić uwagę na rzecz swoich klientów. praca inspektor jest poinformowanie klienta o stan domu z faktami. Niektórzy ludzie mogą być niewygodne w użyciu inspektora, który został zalecane przez ich nieruchomości, zwłaszcza jeśli nie znają ich Realtor bardzo dobrze. Jest to zrozumiałe, dlaczego każdy powinien robić swoje badania, aby znaleźć najlepsze możliwe dla inspektora domu ich inspekcji. Może się okazać, że inspektor rekomendowane przez Realtor jest najlepszym rozwiązaniem, lub mogą one znaleźć jeden czują się bardziej komfortowo. Ostatecznie wybór sprowadza się do klienta i to do nich, aby dokonać właściwego wyboru.

Osoby majace posiadać zdolnosc jasnowidzenia

Mit 3: Mój dom jest nowy i nie ma potrzeby inspekcji domu

Prawda: Budowniczowie domowe muszą spełniać minimalne wymagania prawa budowlanego w istnieniu w tym czasie w domu jest zbudowany, ale te są minimalne wymagania i może nie odzwierciedlać zaleceń producenta.
Artykuł dzięki: