tomaszkryk.pl

tomaszkryk.pl

Czy Polacy chodza do wrozki

Czy Polacy chodza do wrozki

Czym jest HITECH

HITECH stoi za Information Technology Zdrowia Gospodarczej i Klinicznej Health Act. Ten akt prawny wszedł w życie w dniu 17 lutego 2009 roku, w ramach ustawy o naprawy i reinwestycji amerykański 2009. Promuje przyjęcia i sensowne wykorzystanie technologii informacji na temat zdrowia. Akt ten stanowi jeden składnik niektórych z najbardziej znaczących zmian w systemie opieki zdrowotnej USA w naszym pokoleniu.http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/wejsciowe-wewnetrzneklatkowe.html

Ustawa HITECH obecnie przekształcenia realizację i finansowanie przyjęcia elektronicznej dokumentacji zdrowotnej w USA Każdy lekarz jest uprawniony do maksymalnej wysokości $ 44000 z Medicare w ciągu pięciu lat za "znaczące użytkowania" uwierzytelnionych elektronicznej dokumentacji zdrowotnej lub EHRs, poczynając w 2011. Medicaid kwalifikujące specjaliści mają prawo do $ 63.750 w ciągu sześciu lat. Dostawcy systemów EHR są obecnie otrzymujących sensowne wykorzystanie certyfikatów, aby mogli zaspokoić zapotrzebowanie na ich usługi.

Czy Polacy chodza do wrozki

Istnieją trzy składniki, które mają znaczący użytku, z których pierwszy jest za pomocą kwalifikowanego EHR w sensowny sposób, na przykład poprzez e-recepty. Drugi jest przy użyciu technologii elektronicznej wymiany informacji na temat zdrowia w celu poprawy jakości opieki. Korzystanie z technologii EHR do zgłaszania środków o jakości klinicznej jest trzecim elementem. W skrócie, dostawcy muszą wykazać, że są one za pomocą kwalifikowanego technologii EHR w sposób, który może być mierzony zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym.

W ciągu najbliższych pięciu lat, kryteria sensowne wykorzystanie odbędzie się w trzech etapach. Poprzez wdrożenie systemu EHR i korzystania sensowne wykorzystanie dostawcy otrzymać http://wypozyczsamochod.pl/ więcej niż tylko zachęt finansowych. Dane i zapisy są łatwiej dostępne, błędy w leczeniu są zredukowane, alarmy i przypomnienia może zostać ustalone, i wsparcia przy podejmowaniu decyzji klinicznych.
Artykuł dzięki: