tomaszkryk.pl

tomaszkryk.pl

Czym zajmuje sie parapsychologia

Czym zajmuje sie parapsychologia

5 powodów, na meksykańskie Stratocaster Vs amerykańskim Stratocaster

Fender wyprodukowała dwa różne standardowe Stratocasters. Te dwa są Fender Stratocaster meksykańskie vs amerykańskim Stratocaster z American Stratocaster jest tym bardziej prawdziwe, a zatem droższe wersji. Mexican Stratocaster vs amerykańskim Stratocaster są zarówno gitary jakości, ale ogólna jakość i wykończenie obu różnią wraz z ich cenami prośbą.Płyty DKZ – 270 x60 Różnice są przedstawione wam poniżej:

1.Both gitary korzystać z tych samych komponentów

Czym zajmuje sie parapsychologia

Wszystkie części gitary zarówno amerykańskich i meksykańskich są zasilane z Fender USA. Natomiast części są oddzielone od klasy jakości, takich jak pierwszą klasą i drugą klasą jako drewna i składników. Pierwsze części klasy są pozostawał w fabryce USA znajduje się w stanie Kalifornia i są stosowane do produkcji amerykańskiej Strat podczas gdy druga część klas są przekazywane do fabryki Mexican Fender i są stosowane w tworzeniu meksykańskich Stratocasters.

2. Obie gitary produkowane są w różnych krajach

Czym zajmuje sie parapsychologia

Najlepsi pracownicy Fender znajdują się w fabryce California Fender dlatego mają większą wiedzę w rozwoju gitary znajdujących się tam i są wypłacane wyższą płacę. Meksykańscy pracownicy znajdują się w fabryce Mexican Fender wypłacane są znacznie niższą płacę, aby wykonać zadanie i nie są tak wykwalifikowani. Obejmuje to montaż na gitarze wraz z jego komponentami, takimi jak tunery, orzechy, siodeł, smyczki, śrub, a także w pracy malarskiej.

3. Jakość dźwięku jest porównywalna w obu gitar

Jakość dźwięku obu meksykańskich i amerykańskich gitar Fendera http://healthandfitness.pl są prawie takie same. Jednak niektórzy twierdzą, że jakość dźwięku jest identyczne. Ale ponieważ budowa i ogólnej jakości produkcji na amerykańskiej Strat jest lepszy jesteś bezpieczny myślenie, że jakość dźwięku jest lepsza od tej gitary.

Artykuł dzięki: oc tanio